ЧАСТІ ПИТАННЯ (FAQ) ПРО ВЕРХОВУ ЇЗДУ
  • Яка має бути форма одягу для занять та верхових прогулянок?
Захисне екіпірування видається у нашому кінному клубі та входить у вартість уроку. Для комфортного і безпечного уроку вершник повинен прийти в довгих стрейч( не сковують руху) лосинах або легенях без блискавок і страз на задніх кишенях. Взуття має бути зручне, закрите, з твердою підошвою, без високої платформи. Якщо чоботи, то без блискавок на внутрішній стороні.
  • У якому віці можна розпочинати займатися верховою їздою?
До п'яти років дитина може лише "кататися" на коні чи поні. Він здатний на коні чи поні, виконувати найпростіші вправи, зарядку, триматися в сідлі на короткій рисі за умови, що кінь тримає під вуздечками хтось із дорослих у супроводі інструктора чи тренера. У 5-6 років дитину можна віддати на повноцінні заняття, до школи верхової їзди чи поні клуб. У цьому віці діти здатні навчитися " їздити " верхи, тобто. правильно керувати конем чи поні. Головна вимога - знати поняття "право" та "ліво" та уважно виконувати команди тренера. Групові заняття для дітей з верхової їзди не вітаються, тому що з дітьми потрібно працювати максимально уважно та індивідуально.
Якщо ви прагнете досягти високих результатів у кінному спорті у виїздці чи конкурі, звичайно, знадобиться жоден рік занять та індивідуальних тренувань під керівництвом досвідченого тренера.

І, відповідно, чим раніше і частіше ви почнете займатися верховою їздою, тим вищого рівня майстерності зможете досягти в Кінному спорті та взяти участь у змаганнях. Якщо ж йдеться не про професійні заняття верхової їзди, а верхова їзда для душі і тіла, то обмежень за віком для верхової їзди немає., І досить займатися 1-2 рази на тиждень, щоб впевнено триматися в сідлі і отримувати задоволення від занять спортом. Підходящу конячку можна підібрати людині будь-якої комплекції та фізичної форми.


  • Чим можна пригощати коней після заняття?
Пригощати коня краще після заняття, ласощами вважається морква (митий, без бруду). Можна цілу, у коней міцні зуби), бублики (без добавок, прості чи ванільні), яблука.
Категорично не можна: м'який хліб (провокує кольки), сухарики з добавками, фрукти з великою кісточкою всередині, капусту, м'ясні вироби (конячки за природою вегетаріанці).
  • Чим пояснюється популярність та престиж верхової їзди?
Для міського жителя верхова їзда - один із способів зняти стрес і втому, повністю відключитися від повсякденних проблем і турбот, а також поліпшити свою фізичну форму, скинути зайву вагу, адже верхова їзда на 100% замінює будь-який фітнес, фітнес на коні найефективніший. Крім того, це можливість побути на природі (оскільки наш комплекс знаходиться в Бітцевському лісі), а іноді і знайти нових друзів і знайомих. Крім того, верхова їзда покращує поставу, покращує фізичний стан м'язів, надає позитивний вплив при захворюваннях нервової системи, покращує роботу серцевого м'яза та дихальної системи. Але головне, безперечно, - це найпозитивніші емоції, які людина відчуває від спілкування та контакту з конем та поні..

  • Як часто потрібно відвідувати тренування ?
Якщо Ви налаштовані серйозно, оптимальним вважається відвідування тренувань 2-3 рази на тиждень.
  • Скільки занять потрібно, щоб навчитися їздити верхи?
Як і під час занять іншими видами спорту, все дуже індивідуально і залежить від вашої фізичної форми, а також частоти відвідування занять. Для освоєння базової підготовки, як правило, достатньо півроку – року систематичних занять, перш ніж перейти до спеціалізації – виїздки та конкуру. Спортсмени ж роками відточують свою майстерність на робочих майданчиках.
Техніка безпеки з верхової їзди
Мы Вам перезвоним !
Вы можете нам позвлнить
+38 (067) 17388125
© 2018 SILVER FOAL Horse Club (c)
Made on
Tilda