АБОНЕМЕНТ НА НАВЧАННЯ ДІТЕЙ ВЕРХОВОЇ ЇЗДИ
ПН-НД
08:00 –20:00
АБОНЕМЕНТ НА НАВЧАННЯ ДІТЕЙ ВЕРХОВОЇ ЇЗДИ
Тренування проводяться в будь-яку погоду у критому та відкритому манежі з євро ґрунтом та професійним освітленням.

Напевно, немає такого виду спорту, в якому розпочинати навчання у юному віці було б не доцільно. Починаючи шахами та закінчуючи бойовим мистецтвом. Дитячий мозок як губка вбирає інформацію, а тіло надзвичайно гнучке і пристосовується до будь-якої активності дуже швидко.

Те ж саме стосується навчання дітей верховій їзді. Але й тут є чимало міфів та казок. Перший з яких – шкода здоров'ю. Хочу сказати одне, якщо ви відвідуєте хороший клуб, дитина займається у професіоналів на адекватних конях, дитина не має медичних протипоказань до такої активності, то шкоди від занять не буде. Жодних негативних наслідків на не сформований дитячий організм верхова їзда не несе. Ноги кривими не стануть, із сечостатевою системою теж усе буде гаразд. Навпаки, заняття верховою їздою зміцнюють м'язовий корсет дитини, сприяють виробленню правильної постави.

Але, по-перше, якщо дитина хворіє на недугу, яка провокує появу будь-яких нападів, можуть спостерігатися запаморочення, втрата свідомості, якщо вона хвора на таке захворювання, як епілепсія тощо, обов'язково проконсультуйтеся з лікарем. Якщо лікар схвалить відвідування кінного клубу та спілкування з кіньми (може навіть у формі іпотерапії), попередьте про всі нюанси свого інструктора та керівництво клубу, вони можуть закріпити за вами співробітника, який має досвід роботи з такими дітками.

По-друге, якщо ваша дитина займається професійно будь-яким видом спорту, так само проконсультуйтеся з його тренером. Може бути й таке, що верхова їзда за своїм фізичним впливом суперечитиме основному виду спорту вашої дитини. Можуть розвиватися певні групи м'язів над потрібному " форматі " .

Отже, зі здоров'ям все гаразд, протипоказань немає, клуб ви обрали і тепер залишається побажати вашому чаду успіхів та просування. Але не забудьте одну дуже важливу деталь! Дитині має подобається це заняття. Якщо він не в захваті побачивши поняшки в парку, а ось за допомогою покупки нового футбольного м'яча ви можете спонукати його тиждень підтримувати ідеальний порядок в кімнаті, то, може все ж залишите витівку з кіньми і прислухаєтеся до його потреб. У будь-якому випадку, ви можете привести дитину на пару тестових занять, які все розставлять на свої місця.До речі, не рідко у моїй практиці були випадки, коли батьки наводили дітей на навчання, але, зрештою, в учнях виявлялися самі.


З якого віку можна починати?

Починати їздить верхи можна дитині з 2,5 років. Але, в принципі, особливий поспіх не потрібний. Все одно настане період такого собі "застою", коли ви чекатимете, щоб дитина "доросла". Починати краще з поні. По-перше, дитина зможе більш-менш правильно сісти в сідло (не в напівшпагаті, як це буває на великому коні). І, по-друге, в інструктора буде більше контролю та можливостей бачити проблему та коригувати дитину.
Серйозні заняття розпочинаються лише до 7-8 років. Навіть якщо дитина прийшла до нас року в три і до 5-6 ми підготуємо її достатньою мірою, щоб вона на вольту могла самостійно робити переходи на трьох алюрах, цього ще не достатньо. Потрібно, щоб дитина була психологічно готова до справжніх тренувань, а саме усвідомлювала і розуміла, що від неї потрібно, трохи орієнтувалася в будові людини і коня (розуміла де поперек, плечі і т.д.), простіше ставилася серйозно до тренувань.
Заняття з дитиною в принципі відбуваються за тією самою системою, як і з дорослим. Починаємо з занять на корді і чембурі, так само як і з вершниками-початківцями будь-якого віку. Але різниця в тому, що всі вправи виконуються короткими репризами, щоб дитина не втомилася і урок їй не набрид. Уроки проводяться в ігровій формі, приносив користь і поступово просував до мети.

З чого починається робота?

Спочатку коня водимо на корді. При необхідності додатково підключається помічник, завдання якого вести коня, який дозволить повністю сфокусуватися на дитині. В індивідуальних випадках на перших заняттях можна не давати стремена, тому дитині буде простіше сісти "у центрі" сідла і почати працювати над своїм балансом. Далі виконуємо стандартні вправи в розвитку балансу, на розтяжку, спочатку кроку, потім на рисі. . Дитину вчимо стройової рисі та навчальної. Що б він придбав правильну посадку.

Після цього починаємо працювати з приводом після того, як дитина зрозуміє, що нудно їхати в рівновазі (тобто впевнено буде їхати кроком і стройової риссю, у тому числі і без стремен). Якщо давати привід в руки з перших занять, вершник вчиться триматися за нього, а також упиратися в стремено, таким чином навчання починається відразу з помилок, які важко виправити. Але, на кроці, ми можете навчати дитину роботі приводом вже з перших уроків.

І найголовніше правило – не форсувати. Всьому свій час. Наголос у навчанні як дорослої, так і дитини повинен робитися на початкове прищеплення правильних навичок, створення правильної бази. Помилки дуже важко виправляти, особливо якщо вони укоренилися в самих основах.

Верхова їзда - це розуміння того, як конячка працює, як працює тіло вершника в тандемі з тілом коня, це почуття коня, здатність її контролювати, яку можна розвинути тільки після того, як ви зможете контролювати себе. І саме цим займається інструктор з вашою дитиною, і саме тому вона робить це повільно, на корді, тримаючи все під контролем, надаючи можливість дитині розвинути необхідну фізичну форму та ще й психологічно усвідомити те, що вона робить.
Leave your phone and we will contact you!
Or you can call us yourself:
+7 (000) 123 4567
© 2018 SILVER FOAL Horse Club (c)
Made on
Tilda